Portfolio

nasze Projekty

Szklanki Kraków - wirtualny spacer

Wnętrza baru piwnego Szklanki w Krakowie na dedykowanym wirtualnym spacerze

Szklanki to niezwykle klimatyczny bar piwny zlokalizowany na Krakowskim kazimierzu. Realizacja miała na celu pokazanie ogrodu, patio, antresoli oraz wnętrza baru. Dzięki takiej prezentacji oraz publikacji w mapach Google, goście mogą wcześniej zobaczyć wnętrza tego miejsca co ułatwia wybór odpowiedniej lokalizacji na spotkania z przyjaciółmi.

Wirtualny spacer w kopalni soli bochnia

Najstarsza kopalnia soli w Polsce – Kopalnia Soli Bochnia – dedykowany wirtualny spacer

Wyjątkowy wirtualny spacer ponad 200 metrów pod ziemią, przedstawiający kilka wybranych miejsc w kopalni. Zwiedzający mogą odkryć m. in. Kaplicę Św. Kingi, Kierat Ważyńskiego, czy np. Komorę 81, w której rozpoczyna się jedyna na skalę światową podziemna przeprawa łodzią przez zalaną solanką komorę.

wirtualny spacer luxmed

Spacer 360 stopni w placówce medycznej Luxmed we Wrocławiu

Jedna z setek placówek grupy Luxmed, zlokalizowana we Wrocławskim biurowcu Carbon Tower. Pacjenci wybierający się do lekarza mogą wcześniej zobaczyć na wirtualnym spacerze recepcję, układ korytarzy oraz wyposażenie niektórych gabinetów. Dzięki takiej wirtualnej wycieczce wizyta jest mniej stresująca, a odnalezienie odpowiedniego gabinetu dużo łatwiejsze.

Spacer360 na strzelnicy - wirtualna strzelnica Kraków

Dedykowany spacer 360 na Strzelnicy 
Cracow shooting academy

Wyjątkowy projekt, bo jedyny w swoim rodzaju w Polsce, a być może również w Europie. Przygotowaliśmy interaktywny wirtualny spacer, który z Cracow Shooting Academy zrobił showroom umożliwiający oglądającemu zapoznanie się ze strzelnicą, asortymentem broni palnej, wraz opisami i filmikami na których pokazany jest proces ładowania i strzelania. Wyróżnikiem projektu jest wewnętrzna interaktywna gra (oczywiście strzelanka) która ma za zadanie wzbudzić chęć odwiedzin strzelnicy i konwersji na rezerwację terminu lub zakupu bonu upominkowego.

Dedykowany spacer 360 oraz spacer 3D biur serwisowych Quickwork we Wrocławiu

Prezentacja biur do wynajęcia z planem piętra (wraz z zaznaczonym metrażem pomieszczeń). Dedykowany spacer łączy dwie technologie: 1. Prezentacja jednego piętra w formie zdjęć 360 stopni, oraz 2. Prezentacja drugiego piętra w formie wirtualnego spaceru z modelem 3D wnętrza. Projekt ma na celu umożliwić szybką prezentację biura dla potencjalnych wynajmujących, oraz zachęcić ich do kontaktu z firmą, przez co wspomaga pracę leasing managerów.

Spacer 3D - wirtualny spacer po muzeum w Warszawie

Spacer 3D po wystawie stałej w Muzeum Solidarności Walczącej w Warszawie.

Projekt spaceru z modelem 3D w muzeum obejmował wszystkie 19 cel przygotowanych do prezentacji eksponatów muzealnych. W spacerze dodane zostały znaczniki wzbogacające prezentacje o opisy tekstowe lub filmy.  Lokalizacja (Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów) tego muzem nie jest przypadkowa. Więzienie przy ul. Rakowieckiej w Warszawie pełniło funkcję głównego więzienia politycznego od 1945 roku aż do końca okresu stalinowskiego. Przetrzymywani w nim byli członkowie podziemia niepodległościowego.

Spacer wirtualny 360 - Biurowiec w Wrocławiu

Wirtualny spacer 360 w biurowcu Carbon Tower we Wrocławiu

Projekt obejmujący części wspólne biurowca (wejście, recepcje, parkingi, hole windowe) oraz 5 pięter wynajmowanych przez różne firmy. Co ciekawe projekt łaczy w sobie kilka wirtualnych spacerów do których możemy przenieść się z menu, lub klikąc na wybrane piętro z widoku z drona. W części zdjęć zdjęć dodane zostały aktywne filmiki które wyświetlają sie w miejscach w których znajdowały się telewizory, dzięki czemu oglądający jeszcze bardziej może poczuć klimat danego miejsca.

Wirtualny spacer z modelem 3D w Showroomie Paradyż w Warszawie

Showroom otwarty 24h/7 – tak właśnie działa projekt prezentujący wnętrza i produkty znajdujące się w dwupiętrowym obiekcie firmy Paradyż Ceramik. Wewnątrz wirtualnego spaceru zostały umieszczone znaczniki, które prezentują dodatkowe zdjęcia produktów oraz zawierają link bezpośrednio do sklepu internetowego. Dzięki temu w atrakcyjny sposób możemy zachęcić oglądającego do zakupów w naszym sklepie.  

Spacer 3D - wirtualny spacer z modelem 3D w szkole podstawowej

Wirtualny spacer z modelem 3D w przedszkolu i  szkole podstawowej w Pukininie

Prezentacja ponad 1200 metrowej szkoły w formie wirtualnego spaceru z modelem 3D, umożliwia zapoznanie się z całym budynkiem, oraz z każdą z sal. Przyszli uczniowie (jak i również rodzice) mogą wirtualnie przejść się po obiekcie, co w trakcie wizyty na żywo sprawia, że czujemy się swobodnie w przestrzeni któą znamy.  Projekt obejmował również przygotowanie zdjęć klasycznych, prezentacji obiektu z drona w formie filmu oraz zdjęć 360 stopnii. 

Clients

Nasi klienci mówią więcej o naszej pracy, niż my sami

Panie Danielu! 

Jest Pan Mistrzem! Jestem zauroczona efektem. Wiem, że szkoła prezentuje się ładnie, ale to co Pan pokazał, to już mistrzostwo świata. Baaardzo dziękuję.”

Lilla B.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pukininie

Zróbmy razem 

Projekt

RAMMULTIMEDIA SP. Z O.O.

 ul. Jana Stanisława Bystronia 5A
31-999 Kraków

KontaKt

daniel.myhal@gmail.com
510750291